KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16558183
nr 1655 8183
Ewald Dahlskog
(1894-1950), Sverige
Ewald Dahlskog (1894-1950), Sverige, modell vid spegel. Signerad, Daterad -18. Akvarell, bildmått: 64x33 cm, yttermått inklusive ram: 80x49 cm
Kondition: skadad
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 4 november 2024
kl 20:38:22
1.000 kr
1.500 kr
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
Ewald Dahlskog
Läs mer om Ewald Dahlskog