KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16558183
nr 1655 8183
Ewald Dahlskog
(1894-1950), Sverige
Ewald Dahlskog (1894-1950), Sverige, modell vid spegel. Signerad, Daterad -18. Akvarell, bildmått: 64x33 cm, yttermått inklusive ram: 80x49 cm
Kondition: skadad
Utrop:
1.500 kr
Bevakningspris:
ÄR EJ UPPNÅTT
Aktuellt bud:
Inga bud (per 12:27:46)
Uppdatera
Visning
fredag 1/11, lördag 2/11, söndag 3/11 och måndag 4/11
Auktionen
avslutas:
måndag 4 november kl 20:38:22
- Mitt bud
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 1.000 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 1.000 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Ewald Dahlskog
Läs mer om Ewald Dahlskog